KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Girlboss

There are secret opportunities hidden inside every failure.


Megosztás

Tracy Amelia Maryland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Dor Bohner
Radioactive
Dor Bohner
♦ Everybody has secrets. ♦


Kor : 29
Tartózkodási hely : London/Riverdale ○
Foglalkozás : Self-Help Coach, író, speedster to be ○


Tracy Amelia Maryland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tracy Amelia Maryland Tracy Amelia Maryland EmptyPént. Júl. 08, 2016 9:40 am


Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!
Kedves Tracy!  ahw
Először is, engedd meg, hogy még egyszer üdvözöljelek az oldalon, mint a legelső elfogadott tagunkat. ^^
Amikor feltűntél ezzel a pofival, rögtön kíváncsi lettem, hogy vajon milyen egyéniség fog kibontakozni benned, de természetesen ezuttal sem okoztál csalódást  Wink
Egykének lenni sosem könnyű, de szembe is menni a szülőkkel még nehezebb. Viszont olykor megéri. Bár tudjuk, hogy ők csak a legjobbat szeretnék nekünk, néha azért nem árt olykor hibáznunk is ahhoz, hogy rájöhessünk dolgokra és tanulhassunk a velünk történttekből. Kíváncsi vagyok, nálad mikor fog majd betellni az a bizonyos pohár és mondasz nekik végre nemet  Wink
Összességében egy szépen kidolgozott karakterlapot olvashattam, melynek minden egyes részlete a helyén volt. Belekötni csak max abba tudnék, hogy te nem is vagy teltkarcsú Razz
Nem is szaporítanám tovább a szót, sipirc foglalózni, majd játszani, mert el vagy fogadva!  ölel  



_________________ girlboss _________________


[You must be registered and logged in to see this image.]
find yourself
Your goal in life is to find out the people who need you the most, to find out the business that needs you the most, to find the project and the art that needs you the most. There is something out there just for you.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Vendég
Vendég
Anonymous
♦ Everybody has secrets. ♦




Tracy Amelia Maryland Empty
TémanyitásTárgy: Tracy Amelia Maryland Tracy Amelia Maryland EmptyPént. Júl. 08, 2016 3:46 am





Személyes adatok

[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljes név:  Tracy Amelia Maryland
Becenév:  Trac,Cece, Lia
Születési hely, idő: New York
Kor: 18
Foglalkozás:  Tanuló
Csoport: Civil
Legféltettebb titok: Ki akar törni az életből, amit ráerőltetnek.
Átváltozás dátuma: -
Play by: Dianna Agron


Jellemzés

10 tulajdonság, ami jellemez engem:
❀ Kedves: Próbálok mindenkivel kedves lenni, szeretem vidámabbá tenni az embereket és.. ha én elvárom, hogy velem is kedvesek legyenek, akkor nekem is annak kell lennem.
❀ Barátságos: Szeretek megismerni új embereket és új barátokat szerezni. Az óviban az első nap már mindenkivel barátkoztam.
❀ Lelkes: Nagyon sok dolognak meg tudok örülni és általában nagyon is lázba jövök tőlük. Például tenisznél is nagyon lelkesen gyakoroltam, minden beleadtam, amit csak tudtam.
❀ Álmodozó: Nagyon sokszor képzelem el a jövőmet, de mindig másként, nem mindig látom magamat énekesként.. néha állatorvosként látom magamat.
❀ Őszinte: Mindig is szeretem, ha egy ember egyenes és azt mondja, amit gondol. Én tipikusan az az ember vagyok, hogy ami a szívemen, az a számon.
❀ Érzékeny: Nagyon érzékeny vagyok, ezt nem tudom másik szóval elmondani nektek, hanem.. én nekem sokkal jobban  fáj, ha megbántanak, mint az átlagnak, de szinte minden érzelemmel ugyanígy állok.
❀ Tehetséges: Énekes vagyok és elég híres, szóval tehetségem az éneklésben van. Hétéves korom óta éneklek és szeretek énekelni, mindenem az éneklés.
❀ Okos: Egész eddig magántanuló voltam, mindent megtanultam, amit csak lehetett, rengeteget olvasok és érdeklődöm a tudomány terén.
❀ Naiv: Mivel a szüleim nem engedik, hogy elmenjek otthonról és ismerkedjek másokkal -netalán elmenjek randizni-, ezért nem tudtam megtapasztalni a dolgokat, amiket már ennyi idősen meg kellet volna.. nem égtem meg úgy, hogy tudjam mitől kell félnem.
❀ Bátortalan: Nem merem megmondani a szüleimnek, hogy nem azt az életet akarom, amit ők akarnak nekem. Nem szeretem, hogy ők a menedzsereim, sokkal rosszabb, mintha egy idegen parancsolgatna nekem.

9 dolog, amit szeretek:
❀ csoki
❀ virágok
❀ éneklés
❀ művészet
❀ lovak
❀ őszinteség
❀ barátok
❀ lepkék
❀ kék szín

8 dolog a bakancslistámról -mentségemre szóljon, nem ma írtam-:
❀ beleszeretni egy rosszfiúba
❀ eljutni Párizsba
❀ egy lakás a holdon
❀ szamaragolni a Szaharában
❀ kezet fogni az elnökkel
❀ bevezetni az ingyen gumicukor mindennap 12-től 13-ig
❀ híres énekessé válni
❀ meglesni a fogtündért

7 dolog, amit a külsőmről tudhatsz:
❀ nem vagyok a legmagasabb lány, mindössze 160cm vagyok és testalkatom teltkarcsú (se sovány, se kövér)
❀ hajam szőke, dús és ápolt, ami gyakran göndör, bár mostanában többet hordtam egyenesen, szemem pedig valójában zöld, de kék kontaktlencsét használok
❀ testtartásom mindig egyenes és kecses
❀ szeretem kihangsúlyozni az arcom szebb vonásait egy kis naturális sminkkel, de láthatóan nem hordok az arcomon tíz kg sminket
❀ mindig található rajtam valamilyen kiegészítő
❀ sose hordok lapos sarkú cipőt, mindig magassarkú van rajtam, ezzel kompenzálom az alacsonyságomat
❀ szeretem a szoknyákat és mindig csinosan és divatosan öltözőm, de szeretek kipróbálni más stílusokat is, melyek nem állnak annyira közel hozzám

6 kedvenc városom:
❀ Párizs
❀ London
❀ New York
❀ Los Angeles
❀ Chicago
❀ Rio de Janeiro

5 dolog, amit nem szeretek:
❀ hazugság
❀ parancsolgatás
❀ spenót
❀ vér látványa
❀ gyerekbántalmazás

4 dolog, amit még sosem csináltam:
❀ nem feküdtem le senkivel
❀ nem voltam még szerelmes
❀ nem mondtam nemet a szüleimnek
❀ nem szöktem még el

3 kedvenc idézetem:
Ha mentegetőzéssel és bocsánatkéréssel töltenénk az időnk, valahányszor egymás lábára lépünk, nem jutna időnk a barátságra.
Nem mindig a vérrokonaink a családunk, hanem azok, akik ismerik minden titkunkat és így is szeretnek minket. És akik mellett végre önmagunk lehetünk.
Ha találsz valakit, akiért képes vagy tönkretenni az életedet, az mindig megéri.

2 dolog, amit nem tudsz rólam:
❀ van egy tetkóm a jobb oldalamon, egy pillangó
❀ amikor először berúgtam eltörtem a jobb karomat

1 dolog, amire allergiás vagyok:
❀ kókusz


Életed története

1998 február 7-én születtem meg a New Yorki kórházban, a család első és egyben egyetlen gyermekeként. Ez anyu elmondása szerint egy akármilyen téli nap volt: igencsak kemény tél volt azokban a napokban... Már a kórházba is nehezen jutott be, és a hazajutás sem volt gyerekjáték. Nagyon hideg volt, és féltettek, hogy mire hazaérnék, addigra megfázom, szóval maradtunk még egy-két hetet, míg jobbra nem fordult az idő.
Igazából mondhatni gyorsan teltek az éveim... Nem történt velem semmi rossz dolog, csak egy egyszerű, jó kislány voltam, semmi több. Törődtem másokkal, és mondhatni már akkor ragaszkodó, másokra akaszkodó típus voltam... Hamar megkedveltem egyes embereket, és akit megkedveltem, azt nem eresztettem... De nekem is volt gyerekkorom, és én is csináltam butaságokat, az egyik legrosszabb az az volt, mikor a derékig érő hajamat levágtam, és már csak a vállamig ért. Azt hiszem azután nem nyúlhattam ollóhoz, míg nyolc éves nem lettem. Anyu szerette a hajam és sírt, amikor megtalálta a padlón... ~Gondolom, nem kell említenem, hogy cikk-cakk ollóval csináltam ezt a műveletet.~ Szóval komoly szobafogság következett, amit nem nagyon szerettem.
Aztán pedig nem mehettem iskolába,mint egy normális gyerek, a szüleim azt akarták, hogy magántanuló legyek. Én még mai napig is szívesebben jártam volna iskolába, minthogy otthon tanuljak egyedül. Nem volt kivel játszanom, nem tudtam kivel beszélgetni, mert nem voltak otthon gyerekek, csak én voltam egyedül. Hiába kértem a szüleimet, nem engedték meg. Aztán egyik karácsonykor elkezdtem énekelni azt, amit a tv-ben hallottam és a szüleim nagyon megörültek ennek, mert szerintük nagyon jó hangom van. Elkezdtek énektanárhoz járatni, akivel az utolsó énekórám akkor volt, mikor betöltöttem a tizenhatodik életévemet. Utána anyu és apu menedzseremnek készült, elénekeltettek velem valamilyen számot, amit fel is vettek egy stúdióban és leadták a rádióba. Sok embernek megtetszett és szép lassan híressé váltam, természetesen közben több dalt is énekeltem, nem csak azt az egyet.
Majd végül tizenhét voltam, mikor elköltöztünk New Yorkból, mert.. ez nem egy kellemes történet számomra,de elmesélem nektek: megismerkedtem egy sráccal, gyorsan barátok lettünk. Majd egyszer csak eljött hozzánk, mikor nem voltak otthon a szüleim -direkt így szerveztem meg- és beszélgettünk, táncoltunk és viccelődtünk, majd megcsókolt és pont akkor értek haza, ők... hát szerintem nem épp komplettek, mert ez nekik nagyon nem tetszett, olyannyira, hogy elköltöztünk New Yorkból. Ésmost itt vagyok, lassan egy éve és szerencsére kikönyörögtem magamnak, hogy járhassak a helyi gimibe az utolsó évemet, szerencsére itt végezhetem.. Ennyi lenne a történetem.




[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Tracy Amelia Maryland
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Girlboss :: Civil-
Ugrás: